Činnosť ukončená ku dňu 24.10.2022


Ďakujem všetkým priaznivcom za doteraz prejavenú dôveru. S vďakou sa s vami lúčim. Prajem veľa spokojných dní života a trpezlivosť v odhaľovaní vlastných tvorivých schopností.

Všetko dobré.


Potrebujete moju pomoc, radu

Magický oltárŽivot tak ako by si ho chcel/a žiť, láska presne taká akú potrebuješ.
Úspech, hojnosť, práca, biznis, zdravie, nasmerovanie na novú cestu.
Talizman nabitý prastarým rituálom na podporu alebo ochranu.
Očista osoby alebo priestoru, exorcizmus, riešenie závislostí.


Objednávka mágie

Pošlete mi e-mailom objednávku na tarotovú analýzu, resp. objednávku rituálu.
Do týždňa Vám vyhotovím rituálny plán ušitý na mieru.

Pozorne si prečítajte pokyny a navrhovaný rituálny plán si nechajte dôkladne prejsť hlavou.  Ak na to potrebujete pár dní pokojne tento čas využite.

Ak ste sa stotožnili s navrhovaným plánom a rozhodli ste sa pre cestu prostredníctvom mágie, napíšte mi a uhraďte sumu za rituály. Dohodneme si doručenie energetických voltov(vlasy, kus noseného oblečenia), fotografie a ja začnem pracovať na vašich rituáloch.

Rituály vykonávam bez vašej prítomnosti(vyhotovujem z nich fotografie, ktoré Vám pošlem na email).
Po začatí prác Vás budem kontaktovať na určenie termíny Vašej priebežnej správy a zároveň Vám pošlem fotografie z Vašich úvodných rituálov.

V dohodnutom termíne mi pošlete na email priebežnú správu o vývoji situácie kde napíšete aj ako sa Vám darí meniť seba a svoj život. Podľa týchto informácii ja nasmerujem ďalšie rituály. Ak zatiaľ nebude treba nič bližšie koordinovať, iba oznámim termín ďalšej priebežnej správy a pokračujeme v rituáloch podľa plánu.

Pracujem s Vami až do splnenia úlohy, alebo do momentu, kedy by ste Vy sami požiadali o ukončenie spolupráce.

Pentacle

UPOZORNENIE:

Neobjednávajte si magické práce súčasne aj u iných mágov a ani v tom čase nevyužívajte žiadne iné služby na práce s Vašimi energiami, pretože by sa naše ,,práce“ navzájom rušili a negovali. Počas doby kedy spolupracujem sa nezúčastňujte prednášok, seminárom , či školení so zameraním na ovplyvňovanie psychiky a podvedomia.

O našej spolupráci máte vedieť iba Vy a Ja. Mágia musí ostať v tajnosti, s nikým sa o magických rituáloch vykonávaných pre Vás nerozprávajte. Informácie sa môžu dostať k Vaším nepriateľom, či neprajníkom a mohli by vám to prekaziť intrigami, alebo priamym útokom čiernej mágie.