Činnosť ukončená ku dňu 24.10.2022


Ďakujem všetkým priaznivcom za doteraz prejavenú dôveru. S vďakou sa s vami lúčim. Prajem veľa spokojných dní života a trpezlivosť v odhaľovaní vlastných tvorivých schopností.

Všetko dobré.


Finančná Mágia

Finančná mágia funguje rýchlo, za podmienok že ste plne pripravený chytiť sa šancí, ktoré sa vo Vašom živote začnú manifestovať. Nie je možné pričarovať do Vášho života peniaze pokiaľ sa o to nepričiníte aj Vy vlastným konaním. Žiadne výhry v hazardných hrách sa mágiou privolať nedajú. Všetko musí byť v súlade so zákonitosťami fungovania energií.

Finančná mágia nie je len o peniazoch, ale najmä o osobnom progrese vedúcom k prosperite. Preto je možné pričarovať úspech, či prosperitu práve tomu, kto sa vydá novými  cestami a je ochotný podstúpiť mnohé zmeny. Mágia vytvára okolnosti a Vy musíte byť pripravený na ne adektvátne reagovať.

Nie každý je schopný obchodník, či inovatívny výrobca alebo kreatívny podnikateľ. Preto rituály hľadajú cestu najmenšieho odporu a prejavia sa tak, aby ste boli schopný sa ich energie zachytiť. Niekto dostane ponuku na prácu, iný na spoluprácu. Niekto stretne inšpiratívneho človeka a dostane vlastný nápad na svoju vlastnú firmu, iný stretne človeka so zabehnutou firmou, ktorý hľadá presne takého spoločníka ako ste Vy. Cesty sú rôzne, no všetky majú jedno spoločné:

MUSÍTE BYŤ PRIPRAVENÝ OKAMŽITE POUŽIŤ SVOJE OSOBNÉ TRIUMFY.

ZATIAĽ ČO JA PRE VÁS BUDEM ČAROVAŤ, TAK VY...

  • Staráte sa o svoj výzor, cvičíte, pekne sa obliekate (musíte budiť dobrý dojem)
  • Čítate motivačné knihy na osobnostný rozvoj, knihy o podnikaní, psychológiu predaja a trénujete komunikáciu (musíte mať rozhľad a vedieť formulovať myšlienky, aby ste sa v pravú chvíľu vedeli dobre predviesť)
  • Zdokonaľujete sa v tom, čo chcete robiť v tom čo robíte a v príbuzných odvetviach. Nikdy si nemyslite, že to čo už viete vám stačí navždy (musíte byť schopný reagovať na zmeny na trhu, či už na potreby klientov, alebo zamestnávateľov, ktorý si podľa toho vyberajú svojich zamestnancov)
  • Staráte sa o svoj web, alebo blog, píšete o svojej práci, ukazujete svoje výrobky, atď. (Dávate o sebe vedieť svetu, aby vás našli ľudia, čo hľadajú vás, alebo vaše výrobky. Musí vás byť vidno a musí byť vidno, v čom je vaša ponuka jedinečná)

Objednávka mágie

Pošlete mi emailom objednávku na tarotovú analýzu, resp. na rituál, bez rituálneho plánu.
Do 7 kalendárnych dní pre Vás vyhotovím Rituálny plán ušitý na mieru.
Pozorne si prečítajte pokyny s navrhovaným postupom a nechajte si všetko dôkladne prejsť hlavou. Ak potrebujete na to pár dní pokojne tento čas využite do maxima.
Ak ste sa stotožnili s mojim plánom a rozhodli ste sa pre cestu k cieľu prostredníctvom mágie, napíšte mi a uhraďte sumu za rituály. Doručíte mi energetické volty, fotografie a ja začnem pracovať na Vašich rituáloch. Rituály robím bez vašej prítomnosti, dištančnou formou.
Po začatí prác Vás budem kontaktovať na určenie termíny priebežnej správy o Vami spozorovaných zmenách týkajúcich sa nášho spoločného cieľa. Zároveň Vám pošlem fotodokumentáciu z Vašich rituálov.
V dohodnutom termíne mi pošlete emailom priebežnú správu o vývoji situácie a opíšete ako sa Vám darí meniť seba a svoj život. Podľa týchto informácii nasmerujem ďalšie rituály a ak to bude potrebné napíšem požiadavky k Vám. Ak nebude treba nič meniť, resp. niečo kľúčové vykonať z Vašej strany, iba Vám oznámim termín ďalšej priebežnej správy a pokračujeme v rituáloch podľa plánu.
Na splnení úlohy s Vami pracujem až do momentu kedy ste s výsledkom spokojný, alebo do momentu kedy požiadate o ukončenie spolupráce.


Vyhradzujem si právo odmietnuť klienta, ktorý nie je schopný spolupráce. Prejavuje sa ako neprimerane obsesívny, hysterický, prípadne trpí nejakou nezvratnou psychickou poruchou a požadovaných osobnostných zmien nie je schopný, alebo ich vyslovene odmieta.

UPOZORNENIE:Neobjednávajte si magické práce súčasne u iných mágov a ani v tom istom čase nevyužívajte iné služby na práce s Vašimi energiami, pretože by sa naše "práce" navzájom rušili a negovali. Počas doby kedy spolupracujeme sa nezúčastňujte prednášok, seminárom, či školení so zameraním na ovplyvňovanie psychiky a podvedomia.

O našej spolupráci máte vedieť iba Vy a Ja. Mágia musí ostať v tajnosti, s nikým sa o magických rituáloch vykonávaných pre Vás nerozprávajte. Informácie sa môžu dostať k Vaším nepriateľom, či neprajníkom a mohli by vám to prekaziť intrigami, alebo priamym útokom čiernej mágie.