Rituály milostnej mágie

Ak sa rozhodnete riešiť milostnú oblasť Vášho života za pomoci mágie, mali by ste poznať pár detailov ako to celé funguje.

Dôvodov prečo sa Váš aktuálny milostný život neuberá smerom akým si ho predstavujete existuje hneď niekoľko.

Hlavný dôvod ste Vy! Bez priznania si tejto pravdy zmenu nedosiahnete.

Hľadanie partnera

Ritual ElduzamientoMy a všetko okolo nás je nahustená energia v nejakom pohybe(či už viditeľnom, alebo mikropohybe), vibrujúca - pohybujúca sa na určitej frekvencii. Táto k sebe priťahuje zhodnú aktivitu, život pohybujúci sa na rovnakej vlnovej dĺžke. Keď sa takýchto mikročastíc ktoré ovláda jedno vedomie nahutní viac v malom priestore vzniká materiálna hmota, život v matérii. Vždy sa dokáže pritiahnúť len to čo je zhodné. Nie je pravdou, že protiklady sa priťahujú. Platí, že rovný rovného si hľadá. To ma za následok, že ako sa prejavujeme na vonok (následkom vnútorného prežívania), taký typ ľudí a okolností k sebe priťahujeme ako magnet.

Vo vzťahoch platí, že pritiahnem práve taký typ človeka, ktorý ma podporuje v tom ako sám seba vnímam. Zrkadlí moje vnútorné prežívanie. Otázkou je v čom chcem byť podporovaný? Chcem byť trpiteľ-obeť, chcem ovládať iného, alebo hľadám harmonický vzťah kde sú si partneri rovnocenní a dopĺňajú si vzájomné svoje kvality? Aké prednosti chcem v sebe rozvíjať a aké naopak už nechcem?

Toto sú základné otázky pre vytvorenie fungujúceho a vzájomne sa napĺňajúceho partnerského vzťahu. Spýtajte sa to sami seba pri voľbe partnera do života. V čom ma partner/ka podporí a pomôže mi k sebarozvoju a v čom podporím ja jeho/ju? Alebo hľadám čisto intelektuálny, či sexuálny vzťah? Čo som ochotný vložiť ja do vzťahu a čo očakávam že dostanem?

Rituálna milostná mágia nastaví Vaše myslenie, cítenie vo vnútri a konanie na vonok, čím sa zmení Vaše celkové energetické vyžarovanie do okolia. Pritiahnete si partnera/ku do Vášho života presne takého/takú akého/akú potrebujete.

Osladenie vzťahu, znovuvzplanutie lásky

Ak už máte partnera a objednávate si mágiu pretože váš vzťah nejde tým smerom ako by ste chceli, milostná mágia zohráva úlohu úpravy energetického vyžarovania oboch z partnerov tak aby ste opäť našli vzájomnú harmóniu. V tomto prípade mágia ukáže navonok vzájomné bloky a zároveň slúži ako podporuje k ich odstránení. Vlastnosti, ktoré ste už medzi sebou dávno neprejavili, z rôznych dovodov, tak môžu vyjsť na povrch, ako niektoré nežiadúce prejavy sa odrazu vytratia do úzadia. Toto vyžaduje veľa času a vzájomneho súznenia.

Milostná mágia je časovo a finančne náročná. Je za potreby veľa práce na úprave správania, vzhľadu, uvažovania oboch z partnerov. Ak hľadáte nového partnera milostná mágia zohráva úlohu nastavenia Vášho vyžarovania do podoby akého partnera pýtate. Pretože mágia privolá partnera zodpovedajúceho Vásmu vyžarovaniu. To sa ale nemusí zhodovať s predstavami a potrebami.

ZATIAĽ ČO JA PRE VÁS BUDEM ČAROVAŤ, TAK VY...

  • venujete sa starostlivosti o svoje telo, svoj výzor (napr. kozmetika, fitnesscentrum, vychádzky v prírode, návštevy kino, divadla, plávanie, vzdelávanie...)
  • stretávate sa ľuďmi ktorých máte radi a ktorí majú radi Vás(učíte sa žiť v radosti a smiechu)
  • skúšate nové veci vo svojom živote, aby ste tak rozšírili možnosti svojho vnútorného aj vonkajšieho prežívania radosti zo života (činnosti ktoré ste sa doposiaľ neodvážili vyskúšať, nové koníčky a záľuby)
  • výmena práce za takú ktorá Vás baví a zaujíma, resp. otvorenie vlastnej firmy.

Vaša činnosť je závislá od toho k čomu inklinujete a aký typ partnera do svojho života chcete pritiahnuť, alebo vrátiť.

Možností ako zmeniť svoju príťažlivosť je veľa. Hlavným kritériom k nájdeniu toho pravého partnera/partnerky je pohľad na seba samého. Pretože akého partnera hľadám takým sa najskôr musím stať sám. Ako rýchlo zmením postoj sám k sebe, tak rýchlo sa bude manifestovať energia vysielaná prostredníctvom rituálov milostnej mágie. To znamená tak rýchlo sa priblíži aj partner vašich snov.


Objednávka mágie

Pošlete mi emailom objednávku na tarotovú analýzu, resp. na rituál, bez rituálneho plánu.
Do 7 kalendárnych dní pre Vás vyhotovím Rituálny plán ušitý na mieru.
Pozorne si prečítajte pokyny s navrhovaným postupom a nechajte si všetko dôkladne prejsť hlavou. Ak potrebujete na to pár dní pokojne tento čas využite do maxima.
Ak ste sa stotožnili s mojim plánom a rozhodli ste sa pre cestu k cieľu prostredníctvom mágie, napíšte mi a uhraďte sumu za rituály. Doručíte mi energetické volty, fotografie a ja začnem pracovať na Vašich rituáloch. Rituály robím bez vašej prítomnosti, dištančnou formou.
Po začatí prác Vás budem kontaktovať na určenie termíny priebežnej správy o Vami spozorovaných zmenách týkajúcich sa nášho spoločného cieľa. Zároveň Vám pošlem fotodokumentáciu z Vašich rituálov.
V dohodnutom termíne mi pošlete emailom priebežnú správu o vývoji situácie a opíšete ako sa Vám darí meniť seba a svoj život. Podľa týchto informácii nasmerujem ďalšie rituály a ak to bude potrebné napíšem požiadavky k Vám. Ak nebude treba nič meniť, resp. niečo kľúčové vykonať z Vašej strany, iba Vám oznámim termín ďalšej priebežnej správy a pokračujeme v rituáloch podľa plánu.
Na splnení úlohy s Vami pracujem až do momentu kedy ste s výsledkom spokojný, alebo do momentu kedy požiadate o ukončenie spolupráce.


Vyhradzujem si právo odmietnuť klienta, ktorý nie je schopný spolupráce. Prejavuje sa ako neprimerane obsesívny, hysterický, prípadne trpí nejakou nezvratnou psychickou poruchou a požadovaných osobnostných zmien nie je schopný, alebo ich vyslovene odmieta.

UPOZORNENIE:
Neobjednávajte si magické práce súčasne u iných mágov a ani v tom istom čase nevyužívajte iné služby na práce s Vašimi energiami, pretože by sa naše "práce" navzájom rušili a negovali. Počas doby kedy spolupracujeme sa nezúčastňujte prednášok, seminárom, či školení so zameraním na ovplyvňovanie psychiky a podvedomia.

O našej spolupráci máte vedieť iba Vy a Ja. Mágia musí ostať v tajnosti, s nikým sa o magických rituáloch vykonávaných pre Vás nerozprávajte. Informácie sa môžu dostať k Vaším nepriateľom, či neprajníkom a mohli by vám to prekaziť intrigami, alebo priamym útokom čiernej mágie.