Nabíjanie talizmanu

Aktiváciou sily prastarou čarodejníckou metódou sa Váš Talizman sa zmení na predmet plný magickej sily, ktorý Vás bude chrániť a pracovať pre Vás.


Nabitie TalizmanuTalizmany, si môžete zaobstarať vo vlastnej réžii, alebo na požiadanie Vám talizman ponúknem z mojej vlastnej zásoby, resp. vyberiem a zakúpim v špecializovanom čarodejníckom obchode.
Rituálnou aktiváciou Talizmanu tento spojím s Vašou energiou aby sa program doň vložený mohol prejaviť priamo vo Vašom živote.

Talizmany je možné rituálne nabiť- aktivovať na konkrétnu záležitosť, alebo všeobecne na pritiahnutie lásky, prosperity, úspechu, guráž, príťažlivosť, zdravie, či ochranu.


OBJEDNÁVKA NABITIA TALIZMANU

RITUALIZOVANÉ TALIZMANY NA DOBIERKU NEPOSLIELAM!

Talizman pentagramCez kontaktný formulár, alebo zaslaním požiadavky na email mi pošlite podklady k aktivácii talizmanu. To znamená opíšte zámer - funkciu Talizmanu a priložte  fotografiu osoby (tvár musí mať vrch aj spodok, bez výrezu), pre ktorú je talizman určený, jej meno a dátum narodenia.

Bez zaslania týchto podkladov nie je možné Talizman aktivovať a nabiť pre konkrétnu osobu.


Súčasne pošlite poštou aj Váš vlastný talizman, alebo obrázok vašej predstavy pre potreby jeho zakúpenia.

Nezabudnite zaplatiť poplatok 40 € za Aktiváciu talizmanu + sumu za talizman (ak nemáte už kúpený). Môžete tak urobiť cez službu paypal(aj platba kartou),

 

alebo vkladom na účet SK5083300000002501500280.

Aktivovaný Talizman pošlem na Vašu adresu. Na Váš email odošlem fotodokumentáciu z rituálu, kde detailne uvidíte aj Váš talizman. Talizman je možné po predchádzajúcej dohode prevziať aj osobne.


Diskrétnosť z mojej strany je zaručená. S osobnými údajmi nakladám v súlade so znením zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a ustanoveniami vyhlášky Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky č. 164/2013 Z. z. o rozsahu a dokumentácií bezpečnostných opatrení v znení neskorších predpisov.

UPOZORNENIE:

Aktivované a nabité Talizmany sa už nedajú vrátiť, nakoľko po ritualizácii sú už pre iného človeka nepoužiteľné a teda sa nedajú ďalej predať, ani darovať nikomu inému. Práve z tohto dôvodu talizmany ritualizujem až po prijatí platby.