Tarotová analýza k Rituálnej Mágii


Marseil tarotPodstatou Tarotovej analýzy je odhalenie stavu Vašej situácie k požadovaným zmenám, k odhaleniu skrytých vplyvov a vyhľadanie cesty k dosiahnutiu vytýčeného cieľa.

Nejedná sa o veštenie Vašej budúcnosti, pretože tú máte výhradne vo svojich rukách.

Tzv. veštenie je iba načítanie aktuálneho stavu manifestácie Vášho vnútorného prežívania a s tým súvisiace predpovedanie možných udalostí s presnosťou na 30-90 dní. Klient, ktorý veštbe verí, si dobrovoľne vkladá programy do svojej mysle a nimi sa až do splnenia veštby podvedome riadi. Takže väčšinou sa veštba plní do poslednej bodky.

Mág sa riadi Vašou požiadavkou a v súlade so zákonmi Univerza hľadá možnosti ako cieľ dosiahnuť.

Čítanie orácula (tarotu) pomáha mágovi nahliadnuť do zložitého jemnohmotného sveta energií, ktoré sú viditeľne v spojení s minulosťou a potencionálnymi budúcnosťami. Mág za pomoci spirituálnych patrónov pre Vás určí optimálnu cestu k dosiahnutiu Vami vytýčeného cieľa a dosiahnutiu Vašej spokojnosti.

Každý z nás disponuje od narodenia slobodnou vôľou. Ciele ktoré vo väčšine prípadov slepo nasledujeme nie sú našími cielmi ale sú vnútenými. Niekoho napodobňujeme a vykonávame programy, ktoré nám vložili iní ľudia do mysle. Naopak naše skotočné ciele sa ukrývajú za množstvom prekážok, vytvorené mysľou, zablokovanými emóciami, aktuálnymi postojmi k okolitému svetu a k sebe.

Ak ste sa rozhodli tvoriť svoj SVET, svoj život, Mágia je tu práve pre Vás.

Na základe Vašej požiadavky na tarotovú analýzu Vám ako jej výstup vyhotovím aj RITUÁLNY PLÁN magických úkonov. 

Tarotovú analýzu bez Vašej osobnej účasti si môžete objednať cez kontaktný formulár, najlepšie však zaslaním požiadavky aj s údajmi priamo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (s podkladmi).

Nezabudnite zaplatiť poplatok 50 € za detailný tarotový výklad, resp. 20 € za zrýchlený výklad. Môžete tak urobiť cez službu paypal(aj platba kartou),

 

alebo vkladom na účet (číslo účtu pošlem na vyžiadanie e-mailom).

Zhotovenú Tarotovú analýzu Vám pošlem na email z ktorého ste požiadavku odoslali.

PODKLADY KU TAROTOVEJ ANALÝZE


Diskrétnosť z mojej strany je zaručená. S osobnými údajmi nakladám v súlade so znením zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a ustanoveniami vyhlášky Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky č. 164/2013 Z. z. o rozsahu a dokumentácií bezpečnostných opatrení v znení neskorších predpisov.

Vyhradzujem si právo odmietnuť klienta, ktorý nie je schopný vzájomnej spolupráce. Prejavuje sa ako neprimerane obsesívny, hysterický, prípadne trpí nejakou nezvratnou psychickou poruchou a požadovaných zmien nie je schopný, alebo ich vyslovene odmieta.